Drukuj
Wpisany przez Administrator   

Dyrektor szkoły: Krystyna Płaskoń

wicedyrektor: Joanna Kot


NAUCZYCIELE:

Chuchmacz Aneta - edukacja elementarna/edukacja wczesnoszkolna
Chuchro Danuta  - edukacja elementarna/edukacja wczesnoszkolna
Najdek Iwona - edukacja elementarna/edukacja wczesnoszkolna
Nowicka - Gogolok Danuta - edukacja elementarna/edukacja wczesnoszkolna
Olechnowicz Zdzisława - edukacja elementarna/edukacja wczesnoszkolna
Aleksandra Mazur-Leśmiańska - edukacja elementarna/edukacja wczesnoszkolna
Pokuszyńska Lilla - muzyka,edukacja elementarna/edukacja wczesnoszkolna
Strycharz Małgorzata - edukacja elementarna/edukacja wczesnoszkolna


Elżbieta Bartoszek  - historia
Dubiel Anna - informatyka, muzyka, plastyka, technika
Fuchs Paweł - wychowanie fizyczne
Długosz - Jendryca Sylwia - j. niemiecki
Wojciech Iwanowski - j. niemiecki

Ganczarska-Ostręga Magdalena - wychowanie fizyczne
Kot Joanna - terapia pedagogiczna
Kowalska Iwona - świetlica
Krężałek - Leszczyńska Romualda - pedagog
Kwiecińska Joanna - pedagog specjalny
Łubniewska Grażyna - świetlica
Regeńczuk Ewa - biblioteka
Oszek Magdalena - przyroda, biologia
Płaskoń Krystyna - j. polski
Przybylska Anna - plastyka, 
Raróg Renata - matematyka
Sajko Czesław - wychowanie fizyczne
Skotnicka - Husiak - psycholog
Stefan Beata -  świetlica
Szegińska-Prochorec Halina - j. angielski 
Szul Magdalena - pedagog specjalny
Śmiałek Anna - biologia,chemia
Wierszak Izabela - religia
Pawłowska Marzena - informatyka
Jasińska Katarzyna - j. polski
Wójcicka Agnieszka - j. polski

Wyszyńska Ewa - j. angielski
Zaskórska Sylwia - j. polski
Żurek Celina - j. angielski
Koszela Bartosz - wychowanie fizyczne
Włodarczyk Sara - geografia, biologia
Ręczmień Aleksandra - surdopedagog

Konarska Magdalena- j. polski
Saternus Aleksandra - j. polski
Furca Jakub - religia
Sorokowska Aleksandra - religia
Tront Justyna - matematyka
Borkowska Anna - pedagog specjalny, Edb
Muszyński Rober - ,Fizyka, matematyka
Kowalczyk-Juraszek Agata - wdż
Kołodziej Monika -historia, wos, technika
Abramowicz Anna  - j. angielski, świetlica

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

1. Bigda Tomasz- kierownik administracyjny
2. Dobrowolska Agata - gł. księgowa
3. Pilarska Beata - sekretarz szkoły
4. Strzałka Klaudia - st. referent
5. Chudy Joanna - księgowa, specjalista BHP

6. Krężałek - Leszczyńska Romualda - kadry 
7. Tomala Dorota - księgowa MKZP