Nabór 2020/2021

Prosimy o niedostarczanie żadnej dokumentacji papierowej do szkoły do czasu odwołania zagrożenia koronawirusem.

REKRUTACJA 2020/2021
Szanowni Państwo,
W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, informujemy o zmianach organizacyjnych dotyczących rekrutacji do publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Opole. Zmiany dotyczą sposobu dostarczania do szkół dokumentacji.

Proponowane formy dostarczania dokumentacji to:
  1. Skany dokumentów wysłane na adres mailowy szkoły,
  2. Fotografie dokumentów wysłane na adres mailowy szkoły,
  3. Mail informujący o zgłoszeniu dziecka do szkoły, w obwodzie której dziecko zamieszkuje.
Rekomenduje się, by wiadomości zawierające dane osobowe przesłane zostały w formie zaszyfrowanej wiadomości, do której hasło zostanie wysłane w osobnym mailu.

Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej.
Prosimy o zapoznawanie się z informacjami na stronach internetowych szkół w zakładkach Rekrutacja.

1. Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu szkoły 2020/2021- pobierz
  2. Zgłoszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły 2020/2021 - pobierz
  3. Oświadczenia rodzicow o spełnianiu kryteriow dla dziecka spoza obwodu szkoły 2020-2021 - pobierz
  4. Oświadczenie o zamieszkaniu - pobierz