lokomotywa
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

WYNIKI KONKURSU LOKOMOTYWA MATEMATYCZNA

KLASA IV a:

średnia klasy – 71,73 %

średnia ucznia – 18,65 p.

KLASA IV b:

średnia klasy – 63,46 %

średnia ucznia – 16,5 p.

KLASA V a :

średnia klasy – 64,29 %

średnia ucznia – 21,86 p.

KLASA V b :

średnia klasy – 69,21 %

średnia ucznia – 23,53 p.

KLASA V c :

średnia klasy – 52,62 %

średnia ucznia – 17,89 p.

KLASA V d :

średnia klasy – 64,21 %

średnia ucznia – 21,83 p.

KLASA VI a :

średnia klasy – 47,61 %

średnia ucznia – 15,71 p.

KLASA VI b :

średnia klasy – 45,91 %

średnia ucznia – 15,15 p.

KLASA VI c :

średnia klasy – 60,47 %

średnia ucznia – 19,96 p.

KLASA VII a :

średnia klasy – 67,39 %

średnia ucznia – 12,13 p.

SUPERMATEMATYK:

FILIP KOTALA

KLASA VII b :

średnia klasy – 37,96 %

średnia ucznia – 6,83 p.

KLASA VII c :

średnia klasy – 56,06 %

średnia ucznia – 10,09 p.

SUPERMATEMATYK:

ANNA PARTYKA

G R A T U L U J E M Y  ! ! !

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Raróg   

W wyniku pierwszych rozgrywek w LOKOMOTYWIE MATEMATYCZNEJ wyłoniliśmy najlepszych SUPERMATEMATYKÓW. Oto oni:
Adam Zdanowski -4a, Monika Mathea -4b, Karolina Malińska -4b, Laura Polaszczyk -4b, Jan Pyka -4b, Patrycja Wiercimok -4b, Paweł Klim -5a, Marcin Ostrowski -5a, Kasia Płachtej -5b, Kacper Grzyb -5b, Maciej Jankowski -5c, Nikola Starzyńska -5c, Marysia Grądowy -6a, Fabian Chrobak -6a, Szymon Sacała -6a, Radek Wcisło -6b i Maja Polińska -6c. Gratulujemy!!!

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Raróg   

W kolejnych rozgrywkach "Lokomotywy matematycznej" wyłoniliśmy już po raz ostatni w tym roku szkolnym SUPERMATEMATYKÓW. Statuetki  i tytuł otrzymali: Jakub Rabenda z kl. 4a, Fabian Chrobak z kl. 5a, Iga Kosacka z kl. 5a, Celina Zarzycka z kl. 5a, Katarzyna Płachtej z kl. 4b oraz Antoni Kaniecki z kl. 4b. Fabian Chrobak, Celina Zarzycka i Kasia Płachtej zdobyli ten tytuł już po raz trzeci.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Raróg   

W czwartych rozgrywkach LOKOMOTYWY MATEMATYCZNEJ wyłoniliśmy dziewięciu supermatematyków: Kacpra Grzyba z kl.4b, Katarzynę Płachtej z kl.4b, Matyldę Uszyńską z kl.4b, Celinę Zarzycką z kl.5a, Sebastiana Stemplewskiego z kl.5a, Jakuba Kapuścińskiego z kl.6a, Zuzannę Tomaszewicz z kl.6a, Weronikę Żurek z kl.6a i Alicję Fryc z kl.6b. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Raróg   

Znamy już wyniki stacji 3 LOKOMOTYWY MATEMATYCZNEJ.
Wyłoniliśmy także nowych SUPERMATEMATYKÓW. Zostali nimi:
Paweł Klim (4a), Marcin Ostrowski (4a), Adam Śliwa (4a), Fabian Chrobak (5a), Tibor Gałęzyka (5a), Maria Grądowy (5a), Celina Zarzycka (5a), Kacper Mrocheń (5b), Hanna Kowalczyk (5c), Paweł Dudek (6a), Julia Grabińska (6a) i Alicja Fryc (6b). W kategorii klas IV zwyciężyła klasa 4a (71%), przed kl. 4b (66%) i kl. 4c (62%). W kategorii klas V zwyciężyła klasa 5c (74%) przed kl. 5a (63%) i kl. 5b (56%), natomiast w kategorii klas VI zwycięsko wyszła kl. 6a (69,5%) przed kl. 6b (59,6%).
Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do kolejnej rywalizacji na początku marca!!!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2