ORŁY OPOLSKIE

rok 2012

Bartek Firlej 6a - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka angielskiego
Martyna Osada 6a - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
Michał Grądowy 6a -
laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
i laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

rok 2011

JAN GRZELAK - laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Języku Polskim
ZOFIA BOLEK
- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
MACIEJ NIELSKI
-  laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
MICHAŁ GRĄDOWY
- laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
MONIKA KOŁODZIEJ
- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
KAROLINA KOWALCZYK
- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
JAKUB MIRONOWICZ
-laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

rok 2010

PIOTR BOGDOŁ - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

rok 2009

TOMASZ  SKIERA - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

rok 2008

AGNIESZKA GONTAREK - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
JUSTYNA FRONT - I miejsce w VII edycji „Konkursu wiedzy o języku polskim"
OSKAR KOWOL - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

rok 2007

MARTA CYPRYS - POLEK - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim
MACIEJ WAŚNIOWSKI
- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
ALEKSANDRA NIEMCZYK
- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

rok 2006

ANNA GRUSZKA - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim

rok 2005

AGNIESZKA WISŁA - Laureatka - Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
ALEKSANDRA PRAŻMOWSKA - I m., III m w korespondencyjnych Mistrzostwach Polski w pływaniu
ŁUKASZ WOŹNY - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

rok 2004

BARTŁOMIEJ BOCZAR - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
KATARZYNA MAŚLANKIEWICZ - Laureatka XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

rok 2002

MAGDA JANOCHA - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Technicznego - II m.
SZYMON RUSZCZEWSKI - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego - I m.

rok 2001

ADAM PYKA - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
MAGDALENA TOKAR - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
KINGA HALAMODA - laureatka XXX Regionalnego Turnieju Historycznego
CLAUDIA KOZŁOWSKA - I m. Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym

rok 2000

KRZYSZTOF MAŁY - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
PIOTR PIECHURA - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
ELŻBIETA BENSZ - zdobywczyni I miejsca w Międzynarodowym Turnieju w Judo (Słowacja )

rok 1999

SZYMON STAWIŃSKI - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
JUSTYNA PORADA - laureatka V Wojewódzkiego Konkursu Muzycznego
GRZEGORZ BLACHA - laureat V Wojewódzkiego Konkursu Muzycznego
ŁUKASZ KARBOWIAK - laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Europa w Szkole"

rok 1998

MIRON SADZIAK - laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,
laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
DOROTA TISZBIEREK - I m. w XXVII Regionalnym Turnieju Historycznym
AGATA CIEŚLIK - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Europa w szkole"