RODO
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA MONITORINGU

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 w Opolu monitoruje wejścia do szkoły, teren przy szkole, korytarze, schody, szatnię, parking, plac zabaw. Zapewnia to bezpieczeństwo uczniów i pracowników oraz ochronę mienia. Nagrania przechowujemy 3 miesiące. Więcej informacji możesz uzyskać w sekretariacie szkoły.

Realizujemy zadanie publiczne polegające na utrzymaniu bezpiecznych warunków nauki. Zadanie to spełniamy za pomocą monitoringu wizyjnego. Możemy korzystać z monitoringu na podstawie art. 108a ustawy Prawo oświatowe. Dostęp do nagrań mają podmioty uprawnione na mocy prawa, serwisujące system monitoringu oraz osoby zarejestrowane.

Osobie zarejestrowanej przez monitoring przysługuje:

•             prawo dostępu do nagrań swojej osoby (bez wizerunku innych osób),

•             prawo do usunięcia danych (przechowywanych po terminie),

•             prawo do ograniczenia przetwarzania,

•             prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania w szczególnej sytuacji,

•             prawo skargi do Prezesa UODO na adres ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych lub powyższych prawach, prosimy o kontakt z inspektorem ochrony danych pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

„Na podstawie art. 37.7 RODO informuję, że Inspektorem ochrony danych (IOD) w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 21 w Opolu jest Pan Maciej Korzuch, e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.