biblioteka szkolna
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Ze względu na brak dostępu do bibliotek stacjonarnych polecam:

https://wolnelektury.pl/

Znana i lubiana, całkowicie darmowa biblioteka cyfrowa zawierająca ponad 5500 tytułów, w tym wiele szkolnych lektur. Ebooki są dostępne w wielu formatach, w tym na czytniki. Serwis zawiera także audiobooki. Wszystko dostępne jest za pomocą wygodnej, darmowej aplikacji (smartfony Android i iPhone). Projekt fundacji Nowoczesna Polska.

https://lektury.gov.pl/

Serwis zawiera wiele szkolnych lektur wraz z ich wykazem oraz opisami. Książki są dostępne online oraz do pobrania w wielu formatach, także na czytniki. Projekt realizowany w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

 

https://polska-poezja.pl/
Polska poezja czytana przez najlepszych polskich aktorów.

Empik Premium bezpłatnie przez 60 dni

Empik przygotował promocyjny dostęp do bazy 11 tysięcy e-booków i audiobooków dostępnych w ramach aplikacji Empik Go dostępnej na Androida i iPhone’a.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Na stronie https://www.empik.com/czas-w-domu podaj adres e-mail, na który zostanie przesłany kod.
  2. Otrzymany kod wprowadź na stronie: https://www.empik.com/premium/kupon

zarejestruj się lub zaloguj (jeżeli masz już tam konto) na empik.com.

  1. Aktywuj usługę Empik Premium.
  2. Pobierz aplikację Empik Go na smartfona i zaloguj się.

Nie jest wymagane podanie danych karty kredytowej i po zakończeniu okresu promocyjnego użytkownik nie zostanie obciążony opłatami.

Publio - darmowe ebooki

Publio to księgarnia internetowa. Oferuje ponad 100 ebooków za darmo. Jednak są to głównie lektury należące do domeny publicznej i poradniki.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Nowicka   

WYNIKI  KONKURSU RECYTATORSKIEGO  O NAGRODĘ ARTYSTYCZNĄ  2018 r


ARTYSTA ROKU

Patryk Kukorowski  uczeń kl. III d

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 

Na naszym niebie pierwsze Kwadrantydy. W dniach 28 grudnia - 12 stycznia możemy obserwować meteory z aktywnego roju Kwadrantydów (pomiędzy gwiazdozbiorami Wolarza, Herkulesa i Smoka). Maksimum aktywność roju, w którym zwykle widać ponad 100 "spadających gwiazd" na godzinę, pojawi się w nocy z 3 na 4 stycznia.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Nowicka   

DRODZY UCZNIOWIE!!!
Dnia 12 stycznia 2018 r. odbędzie się w bibliotece szkolnej o godz. 9.00 konkurs recytatorski o Nagrodę Artystyczną. Wszystkich chętnych zapraszamy. Dla każdego uczestnika dyplom, a dla najlepszych nagrody książkowe. Dwa tematy do wyboru, umieszczone są na tablicy ogłoszeń. Karty zgłoszeniowe można odebrać w bibliotece szkolnej.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Nowicka   

BIBLIOTEKA

Podziękowanie  za książki  !!!

Dzięki ofiarności uczniów i nauczycieli nasza biblioteka powiększyła swoje zbiory o 150 pozycji. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za interesujące książki. Wydawnictwa zostały włączone do księgozbioru biblioteki i można je wypożyczać.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Nowicka   

3.04.2017 r. Na planowanych cotygodniowych zajęciach poznaliśmy Grzegorza Kasdepke autora wielu bestselerów książkowych. Bohaterowie jego książek zawojowali nie tylko domowe biblioteczki, ale i szkolne podręczniki. Kuba i Buba , detektyw Pozytywka, Kacper  oraz jego niefrasobliwy tata -  to tylko niektóre z opisywanych przez autora postaci. Prywatnie wielbiciel muzyki, śmiechu i leniuchowania.

Książka "Bon czy ton savoir-vivre dla dzieci" to nic innego jak wiedza , o tym jak człowiek zachowuje się w różnych sytuacjach. Zapraszamy do lektury!!!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 19