biblioteka szkolna

ARTYSTA ROKU

Patryk Kukorowski  uczeń kl. III d

Wpisany przez Administrator

Na naszym niebie pierwsze Kwadrantydy. W dniach 28 grudnia - 12 stycznia możemy obserwować meteory z aktywnego roju Kwadrantydów (pomiędzy gwiazdozbiorami Wolarza, Herkulesa i Smoka). Maksimum aktywność roju, w którym zwykle widać ponad 100 "spadających gwiazd" na godzinę, pojawi się w nocy z 3 na 4 stycznia.

DRODZY UCZNIOWIE!!!
Dnia 12 stycznia 2018 r. odbędzie się w bibliotece szkolnej o godz. 9.00 konkurs recytatorski o Nagrodę Artystyczną. Wszystkich chętnych zapraszamy. Dla każdego uczestnika dyplom, a dla najlepszych nagrody książkowe. Dwa tematy do wyboru, umieszczone są na tablicy ogłoszeń. Karty zgłoszeniowe można odebrać w bibliotece szkolnej.

Wpisany przez Jolanta Nowicka

Podziękowanie  za książki  !!!

Dzięki ofiarności uczniów i nauczycieli nasza biblioteka powiększyła swoje zbiory o 150 pozycji. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za interesujące książki. Wydawnictwa zostały włączone do księgozbioru biblioteki i można je wypożyczać.

Wpisany przez Jolanta Nowicka

3.04.2017 r. Na planowanych cotygodniowych zajęciach poznaliśmy Grzegorza Kasdepke autora wielu bestselerów książkowych. Bohaterowie jego książek zawojowali nie tylko domowe biblioteczki, ale i szkolne podręczniki. Kuba i Buba , detektyw Pozytywka, Kacper  oraz jego niefrasobliwy tata -  to tylko niektóre z opisywanych przez autora postaci. Prywatnie wielbiciel muzyki, śmiechu i leniuchowania.

Książka "Bon czy ton savoir-vivre dla dzieci" to nic innego jak wiedza , o tym jak człowiek zachowuje się w różnych sytuacjach. Zapraszamy do lektury!!!