osiągnięcia uczniów
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2018/2019


Mistrz Tabliczki mnożenia klas IV
Ryszard Leśniak


Mistrz Ortografii
klas IV - Antonina Borek
klas V - Oliwia Malczyk
klas VI - Patrycja Kołodziej
Klas VII - Kinga Gamroth
Klas VIII - Matylda Uszyńska


Arcymistrz Ortografii
Matylda Uszyńska


Arcymistrz Ortografii uczniów dyslektycznych
Maciej Janczyński

Sukcesy uczniów klas I-III

Lena Kuzia kl. 2a - III m.- Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Brzechwa Dzieciom”
I m. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Kartka świąteczna”
Adam Malicki -kl. 2a - wyróżnienie -Międzyszkolny Konkurs „Śpiewamy kolędy”
Zuzia Jóźwiak  3a- II m.- Diecezjalny Konkurs Artystyczny
„ Św. Anna patronką życia rodzinnego i wychowania”
Emilia Trzupek kl. 3b - wyróżnienie - Miejski Konkurs Plastyczny „ Mój Święty Patron”
Monika Kowalska kl. 3b - - wyróżnienie - Miejski Konkurs Plastyczny „ Mój Święty Patron”
Jakub Workun kl. 3b - wyróżnienie -Międzynarodowy Konkurs  „Kangur matematyczny”

Sukcesy uczniów klas IV -VIII

Barbara Dolak kl. 4a - wyróżnienie -Diecezjalny Konkurs Artystyczny
„ Św. Anna patronką życia rodzinnego i wychowania”
Ryszard Leśniak kl. 4b - Laureat Olimpiady Matematycznej „ OLIMPUS”
wyróżnienie -Międzynarodowy Konkurs  „Kangur matematyczny”
Karol Chuć kl. 4d - wyróżnienie -Międzynarodowy Konkurs  „Kangur matematyczny”
Natalia Balicka kl.4c- Im. -  Konkurs „ Zielone płuca Opola”
Zofia Zeweld - kl. 4c - III m.-  Konkurs „ Zielone płuca Opola”
Jan Wrona kl. 5c - wyróżnienie -Międzynarodowy Konkurs  „Kangur matematyczny”
Oliwia Malczyk kl. 5b  - Laureatka - Diecezjalny Konkurs Artystyczny
„ Św. Anna patronką życia    rodzinnego i wychowania”
Maja  Dąbrowska kl. 6a - I m. - Międzyszkolny Konkurs „ Matematyczne Koło Fortuny”
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „ Zwierzaki”
Wynik bardzo dobry-Międzynarodowy Konkurs
„Kangur matematyczny”
Michał Noga  kl.6a - I m. - Międzyszkolny Konkurs „ Matematyczne Koło Fortuny”

wyróżnienie -Międzynarodowy Konkurs  „Kangur matematyczny”
Wiktoria Starzyńska kl. 6a - wyróżnienie -Międzynarodowy Konkurs
„Kangur matematyczny”
Zuzanna Bryzek kl. 6a- III m. - Konkurs Matematyczno-fizyczno-informatyczny
Zlatoslava Zapolska kl.6c -   III m. - Konkurs Matematyczno-fizyczno-informatyczny
Jagoda Józwenko kl. 6c- III m. - Konkurs Matematyczno-fizyczno-informatyczny
Pola Kosacka kl. 6a - wyróżnienie -Międzynarodowy Konkurs  „Kangur matematyczny”
Kamil Piziak kl. 7a - wyróżnienie -Międzynarodowy Konkurs  „Kangur matematyczny”
Anna Nowak kl. 8a - I m. - Ogólnopolski Konkrs Literacki im. Feliksa Raka
I m w Międzynarodowych Zawodach Szermierskich
Marcin Ostrowski kl. 8a - wyróżnienie - Wojewódzki Konkurs Plastyczny o Księciu
Janie Dobrym
Antoni Kaniecki kl. 8b - II m. - Konkurs Chemiczny „ Jak odkrycia chemiczne wpływają
na losy ludzkości” pod patronatem wydziału chemii UO
Martyna Grzegorczyn kl. 8c - Finalistka Konkurs wiedzy o BHP w rolnictwie

Katarzyna Płachtej kl. 8b - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu wiedzy o języku polskim

III miejsce w  Opolu w koszykówce chłopców.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Tytuł Opolskiego Orła otrzymała: Katarzyna Płachtej - kl. 7b

Laureatki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

  • Wojewódzki Konkurs Polonistyczny- Katarzyna Płachtej - kl. 7b
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - Julia Edaich - kl. 7c

 

Stypendia motywacyjne za najlepsze wyniki w nauce roku szkolnym 2017/2018 otrzymają uczniowie:

Klasa IV b: OLIWIA MALCZYK średnia ocen 6,00 - najwyższa średnia ocen w szkole!
Jan Mazur – 5,75, Magda Łyduch – 5,5.

Klasa IV c: Franciszek Sztangret – 5,66.

Klasa V a: Maja Dąbrowska – 5,83, Patrycja Kołodziej – 5,83, Anna Pilarska – 5,67.

Klasa VI a: Natalia Kula – 5,83, Kinga Gamroth – 5,5.

Klasa VI b: Mikołaj Nazarkiewicz – 5,5.

Klasa VII a: Anna Nowak – 5,46.

Klasa VII b: Katarzyna Płachtej – 5,93, Matylda Uszyńska – 5,71.

Klasa VII c: Kaja Jarema – 5,5, Nikola Starzyńska – 5,36.


 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

rok szkolny 2016/2017

 

Anna Pilarska 4a - MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA KLAS IV

Kuba Ostrowski z kl.3c trzy złote medale  kategorii F, na dystansach 111m, 222m i 333m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych Finał Short  Track w Gdańsku. Ponadto Kuba został powołany do programu sportowego Urzędu Miasta Opole Złote Dziecko

Nadia Bryk 5b - laureatka Międzyszkolny Konkurs Literacki "WIERSZOPOLE"

KONKURS O NAGRODĘ ARTYSTYCZNĄ
Marta Kozakiewicz 2d - Artysta Roku Konkursu Recytatorskiego

Aleksander Książek 4a - I miejsce w IV Konkursie na projekt badawczy IV Konkursu WAA
Gracjan Pietruszkiewicz 6a -
II miejsce: w IV Konkursie na projekt badawczy IV Konkursu WAA
Bartosz Boski 4a -
III miejsce:w IV Konkursie na projekt badawczy IV Konkursu WAA

Adam Karliński 1b - wyróżnienie dla najmłodszego badacza w IV Konkursie na projekt badawczy IV Konkursu WAA
Natalia Karlińska 5a
- wyróżnienie w IV Konkursie na projekt badawczy IV Konkursu WAA
Marta Sobol 6a - wyróżnienie w IV Konkursie na projekt badawczy IV Konkursu WAA
Aleksandra Abrahamek 6a - wyróżnienie w IV Konkursie na projekt badawczy IV Konkursu WAA

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

rok szkolny 2015/2016

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

rok szkolny 2014/2015

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

rok szkolny 2013/2014

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

rok szkolny 2012/2013

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

rok szkolny 2011/2012

Więcej…
 
rok szkolny 2010/2011
Wpisany przez Administrator   

Więcej…
 
rok szkolny 2009/2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2