PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

13 grudnia w świetlicy szkolnej odbył się „Konkurs Piosenki Świątecznej”. Uczniowie występowali w dwóch kategoriach: wokalnej – solo i wokalnej – zespół. Wszystkim uczestnikom towarzyszyła liczna widownia, jury i organizatorzy. Pierwsze miejsce w kategorii wokalnej – solo zajął Karol z klasy 8a, II miejsce zdobyła Ola z klasy 5 b, a III miejsce otrzymała Natalia z klasy 5 c. Uczniowie przygotowali piosenki, dzięki którym można było poczuć świąteczną magię. Natomiast w drugiej kategorii I miejsce zdobył zespół „Pakiet”, do którego należą: Ania, Ola, Nina, Marta. II miejsce zajęła grupa „Christmas Time”, w której skład wchodzą:  Helena, Oriana, Ewa, Maja, Zuzia, Zuzia, Karina, Lisa. III miejsce otrzymał  „Tercet”, w składzie: Ola, Antosia i Karolina. Wszystkim występującym  i  zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy.