PSP 21 OPOLE - aktualności
Konto Rady Rodziców
Wpisany przez Admin   

RADA RODZICÓW

Szkoły Podstawowej nr 21

nr NRB

Bank Millenium

03 1160 2202 0000 0000 4582 5199

 
Spotkanie z przedszkolakami
Wpisany przez Iwona Kowalska   

Już po raz kolejny naszą świetlicę odwiedziły "Pszczółki" z PP 2 w Opolu. Nasze spotkanie odbyło się z okazji Dnia Pluszowego Misia, dlatego też zabawy i zajęcia plastyczne obracały się wokół tego tematu. Dzieci "ubrały" swoje misiaczki w piękne pastelowe i plastelinowe ubranka, a w prezencie otrzymały dyplomy Przyjaciela Misia oraz misiakowe mandale.

 
Andrzejki w świetlicy
Wpisany przez Beata Stefan   

29.11.2016- dziś w świetlicy odbyły się Andrzejki. W grupie uczniów było bardzo gwarnie i wesoło. Przeprowadziliśmy kilka wróżb, takich jak: marsz butów, rzucanie butów, butelkę, zabawę w symbole, gdzie zamieszkasz w przyszłości, przestrogi i szpilkę prawdy. Ta ostatnia cieszyła się największym powodzeniem, bo kto by nie chciał poznać imienia

Więcej…
 
W tornistrze z mamą i tatą
Wpisany przez Iwona Kowalska   

Kolejne świetlicowe warsztaty za nami. Oczywiście pod hasłem MISIE! Rodziców zaprosiłam najpierw do podziwiania konkursowych prac dzieci, a następnie do wykonania misiaka. Do zajęć wykorzystaliśmy płyty CD, filc i wiele ozdób, wszystko po to, aby wykonany misio był najpiękniejszy. Robota paliła się w rękach zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Zrobione prace były cudowne! Dziękuję mojej warsztatowej rodzinie za udział w spotkaniu i zapraszam już niedługo na kolejne!!!

 
Sukcesy uczniów kl.3c
Wpisany przez Iwona Najdek   

Kuba  z kl. 3c został laureatem konkursu plastycznego XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św.Maksymilianie. Jego praca wykonana pastelami zajęła II miejsce. Natomiast 10 uczniów z klasy reprezentowało naszą szkołę na Międzyszkolnym Turnieju Sportowym"Warzywiada", której tematem przewodnim były owoce i warzywa oraz konkurencje sportowe organizowanym przez MOSiR Opole. Nasi uczniowie zajęli I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
WAA
Wpisany przez Hanna Podolak   

Inauguracja Wirtualnej Akademii Astronomii odbędzie się 24 listopada 2016r. o godz. 13:00 w Auli  Uniwersytetu Opolskiego (przy Instytucie Fizyki, ul. Oleska 48, Opole). Podczas której wygłosi referat: Janusz Nicewicz z MOA w Niepołomicach (k. Krakowa)
p.t.
"Kosmos - ostateczna granica"
Serdecznie zaprasza Zespół WAA

 
Poranek z książką
Wpisany przez Jolanta Nowicka   

"Poranek z książką" 21.11.2016r. Dzisiaj przypomnieliśmy sobie najpiękniejsze i najbardziej znane baśnie Andersena, braci Grimm i Perraulta. Baśni przekazywanych z pokolenia na pokolenie chętnie czytanych dzieciom przez rodziców i dziadków. Zapraszamy do przeczytania wspaniałych opowieści o ulubionych baśniowych bohaterach: Śpiącej Królewnie, Czerwonym Kapturku, Kocie w butach i wielu,  wielu innych. Zapraszamy do lektury!!!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 131

SZKOLNA ADOPCJA EDUKACYJNA

Inousa     Roger

Statystyka

Odsłon : 370792

Cookies

Ta strona stosuje pliki cookies.
Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
dowiedz się więcej