PSP 21 OPOLE - aktualności
Mistrz słówek - świetlica
Wpisany przez Administrator   

‘MISTRZ SŁÓWEK’ - II edycja

II edycja konkursu jest o tematyce Bożonarodzeniowej. Zachęcam do zabawy, nagrody czekają :).  Konkurs odbędzie się w dniach 14,15,16.12.2015r. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród 17.12.2015r.

pobierz słówka

 
Mój Święty Mikołaj
Wpisany przez Anna Abramowicz   

Zapraszam serdecznie wszystkich uczniów świetlicy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na rysunek Świętego Mikołaja. Jak sobie wyobrażamy i jak wygląda nasz bohater, który obdarowuje nas prezentami? Wyobraźnia jest skarbnicą pomysłów, wystarczy tylko chcieć. Czekam na prace, najciekawsze będą nagrodzone, nagrody już czekają:) Rozstrzygnięcie konkursu 11.12.2015r. Pozdrawiam serdecznie!

 
Akademia Bezpiecznego Puchatka w kl. IC
Wpisany przez Beata Stefan   

25.11.2015r.- dziś odbyły się kolejne zajęcia Akademii Bezpiecznego Puchatka. Temat zajęć dotyczył w dalszym ciągu bezpieczeństwa na drodze. Dziś poznaliśmy, jak bezpiecznie przechodzić przez drogę na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Każdy pierwszak wiedział o czym informują nas zmieniające się kolory świateł. Poznawaliśmy kilka zasad bezpiecznego przejścia przez drogę: nie stoimy blisko krawędzi chodnika, upewniamy się, czy możemy przejść, nie przebiegamy, nie zatrzymujemy się na jezdni.

Więcej…
 
Legendy Opola w świetlicy szkolnej
Wpisany przez Beata Stefan   

24.11.2015r.- dziś uczniowie klasy IIIB, IIB i IA wysłuchali kolejnej legendy związanej z naszym miastem Opolem pt. „Legenda o tym jak przegoniono  króla pruskiego Fryderyka Wielkiego spod Bramy Odrzańskiej”. Uczniów zaciekawiły losy uciekającego z pola walki króla, który przemierzał m.in.przez Lewin Brzeski, aż dotarł do Opola pod Bramę Odrzańską.

Więcej…
 
obóz naukowy w Niepołomicach
Wpisany przez Administrator   

Laureaci II i III konkursu badawczego oprócz nagród rzeczowych wyjechali na obóz naukowy do Młodzieżowego Obserwatorium Astronomicznego w Niepołomicach k/Krakowa. Poznaliśmy Uniwersytet Jagieloński, Muzeum Inżynierii Miejskiej, poznaliśmy fizykę Gwiezdnych Wojen, wiemy jak działa synchrotron w Narodowym Centrum Promieniowania SOLARIS, słuchaliśmy licznych wykładów, uczestniczyliśmy w warsztatach... Jak było zobaczcie w galerii zdjęć - kliknij tutaj
Dziękujemy bardzo p. dr Katarzynie Książek - Instytut Fizyki UO, za wspaniały obóz!

 
Inauguracja WAA
Wpisany przez Administrator   

19 listopada uczestniczyliśmy w III Inauguracji kolejnego roku Wirtualnej Akademii Astronomii
podczas której dr Bogdan Wszołek wygłosił wykład inauguracyjny pt. "Złota era astronomii"
oraz zostały wręczone nagrody III Konkursu Badawczego Odkrywca Światów.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 151

SZKOLNA ADOPCJA EDUKACYJNA

Inousa     Roger

Statystyka

Odsłon : 311298

Logowanie