KOMUNIKAT DYREKTORA PSP 21

REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ 2014r.
Uśmiechzgłoszenie rekrutacja
- obwód pobierz

Uśmiechzgłoszenie rekrutacja
- spoza obwodu pobierz

Uśmiechoświadczenie o spełnieniu kryteriów rekrutacyjnych pobierz
Uśmiechzmiany do Statutu PSP 21 pobierz

Cookies

Ta strona stosuje pliki cookies.
Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
dowiedz się więcej

Statystyka

Odsłon : 165558

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 


Designed by:
Publiczna Szkoła Podstawowa nr21 w Opolu,
PSP 21 OPOLE - aktualności
100
Wpisany przez Mariola Rucińska   

 

NA SŁODKO!

7.04.2014r.
- SETNA LEKCJA MATEMATYKI w klasie 4b

 
wywiadówki
Wpisany przez Administrator   

KOCHANI RODZICE! JUTRO (10 KWIETNIA)
SĄ WYWIADÓWKI
i KIERMASZ ŚWIĄTECZNY!

ZAPRASZAMY!

 
Dni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej
Wpisany przez Iwona Kowalska   

Z okazji organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną Dni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej gościły w naszej świetlicy panie Anna Kwaśnicka i Magdalena Urban. Pani Anna w przepiękny i interesujący sposób przybliżyła dzieciom postać Hansa Christiana Andersena. Poznaliśmy wiele ciekawostek z jego życia. Czy wiedzieliście że H.Ch. Andersen nie przepadał za dziećmi?

Więcej…
 
Odwiedziny przedszkolaków
Wpisany przez Iwona Kowalska   

Kolejny raz zawitały do naszej szkoły "Mróweczki" z Przedszkola Publicznego nr 2 w Opolu. Zaprosiliśmy je na zajęcia wiosenno-świąteczne, podczas których bawiliśmy się wiosennymi kolorami, odgadywaliśmy zagadki, słuchaliśmy "Wielkanocnej opowieści", czarowaliśmy. Był również konkurs, kto jak najmocniej dmuchając utrzyma najdłużej swoje piórko w powietrzu. A na koniec dzieci wykonały urocze kurczaki, które ozdobią przedszkolne gabloty.

 
Projekt kartki wielkanocnej
Wpisany przez Iwona Kowalska   

Kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Projekt kartki wielkanocnej" organizowanego przez Miejski Dom Kultury rozstrzygnięta. Nasza szkoła ma aż czterech laureatów: Julia Karnaś, Amelia Kazimirów, Katarzyna Płachtej i Anna Drzewińska z klasy IIIB. Dziewczynki odebrały dyplomy i nagrody w MDK, przy okazji podziwiając wernisaż najpiękniejszych prac.

Więcej…
 
LIGA ORTOGRAFICZNA - NOWE SŁÓWKA!
Wpisany przez Sylwia Zaskórska   

KLASY IV

niedawno, nieprzestrzeganie, nie odrabiać, niezbyt, nie bardzo, niemądrze, niezły, niedługo, nie wierzyć, nie zawsze, nie móc, niemiły, nieróbstwo, nie było, niespodzianka, nie najlepiej, niewypał, niestarannie, niełatwo, nieoczekiwanie, niezgoda, nie taki, nieczyste, niedobre, nieszczęście, nieporządek, nie dać, nieprzyjaciel, nieładny, niestary, niemiły, niepunktualny, nie zgadzać się, nie warto, nie dwa, nie rzucać, nie chcieć, nieprawda

KLASY V

nierozwaga, niezwykle, niebezpieczeństwo, niezapięte, niezmiernie, nieprzestrzeganie, nie przyniósł, nie przyspieszy, nie dojedzie, nieodpowiedzialny, nie gra, nie jeżdżą, nierzadko, niewłaściwie, niedozwolony, nie dowierzać, niemało, niepotrzebny, niewybaczalny, nieprawda, nie pali, niedorzeczny, niepalenie, nie całkiem, nieprędko, niekorzystnie, nieczęsto, nieumyty, nie lubić, niewielu, niepalący, niezupełnie, nie jest, nie warto, nieszczęśliwy, niezaprzeczalny, nie raz nie dwa, niezupełnie.

KLASY VI

nieufnie, niedozwolony, nie zgadzać się, niezauważenie, niezbędny, nieporządek, niejeden, nie tylko, nie najmądrzejszy, niespodzianka, nie musi, niewysoki, niebezpieczeństwo, nieszczęście, niechęć, nieśmiały, nieskładny, niezbyt, nietaktownie, nie dwa, nie było, niemożliwe, nieprędko, nielekko, nie najlepiej, nieprzyjemnie, nie omijać, nieprawdopodobny, niecodzienny, niemiły, niewyobrażalny, nierealna, nie bardziej, niepodobne, niechlujnie, niesmaczne, niełatwy, nie najinteligentniejszy, niemały, nie najbardziej, nie najmłodszy

UWAGA!!!

WŚRÓD PODANYCH WYRAZÓW SĄ TAKIE, KTÓRE MOGĄ BYĆ PISANE ZARÓWNO ŁĄCZNIE JAK I ROZDZIELNIE! ZNAJDŹ TAKI PRZYKŁAD, ZAPAMIĘTAJ GO I ZASTANÓW SIĘ, OD CZEGO ZALEŻY PISOWNIA TEGO SŁÓWKA. TA INFORMACJA MOŻE CI SIĘ PRZYDAĆ NA TEŚCIE!

 
LIGA - wyniki
Wpisany przez Sylwia Zaskórska   

Już znamy wyniki naszej LIGI ORTOGRAFICZNEJ!

klknij i zobacz ile punktów zdobyłeś!
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 85