PSP 21 OPOLE - aktualności
Mistrz Tabliczki Mnożenia
Wpisany przez Mariola Rucińska   

Dnia 08.03.2017r odbył się konkurs "Mistrz tabliczki mnożenia" dla klas czwartych. Tytuł "Mistrz Tabliczki Mnożenia Klas Czwartych" otrzymała Anna Pilarska. Gratulujemy: nauczyciele matematyki: Mariola Rucińska, Renata Raróg;
Organizator konkursu: mgr Mariola Rucińska

 
Kuba mistrzem Short Track
Wpisany przez Iwona Najdek   

Kuba Ostrowski z kl.3c w miniony weekend zdobył trzy złote medale  kategorii F, na dystansach 111m, 222m i 333m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych Finał Short  Track, które odbyły się w Gdańsku. Ponadto Kuba został powołany do programu sportowego Urzędu Miasta Opole Złote Dziecko. Cieszymy się, że możemy mieć takiego mistrza wśród nas. Serdecznie gratulujemy i życzymy Kubie dalszych sukcesów!!!

 
PREZENT NA 800-LECIE OPOLA
Wpisany przez Sylwia Zaskórska   

NADIA BRYK z klasy V b została laureatką MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO WIERSZOPOLE. W konkursie wzięło udział 36 uczniów z 11 szkół! Mam nadzieję, że wierszem "Dwunastozgłoskowcem o Opolu" Nadia zapoczątkowała swoje kolejne sukcesy literackie. Gratulujemy udanego debiutu literackiegoUśmiech

 
marzec 2017
Wpisany przez Admin   

CO NAS CZEKA W MARCU 2017 ? - patrz tutaj

 
"Poranek z książka"
Wpisany przez Jolanta Nowicka   

27.02.2017 r.  Na pierwszym spotkaniu po feriach poznaliśmy fragmenty książki Joanny Laskowskiej pt." Baśnie z różnych stron świata", gdzie w baśniach ludowych zło jest karane, a cnota nagradzana. Drzemie w nich magiczna moc, dzięki której zmieniają się ludzkie umysły i serca. W tym zbiorze znajdziecie 13 wspaniałych zilustrowanych opowieści pochodzących z różnych zakątków świata. Znajdziemy tam polską baśń "Kwiat paproci". Zapraszamy do lektury!!!

 
Dziś patrzymy w niebo...
Wpisany przez Hanna Podolak   

W piątek nie warto iść spać. Na niebie będzie prawdziwa kosmiczna kumulacja! Półcieniowe zaćmienie Księżyca, kometa 45P.
To wszystko pojawi się na niebie dziś w nocy z 10 na 11 lutego. W Polsce zaćmienie rozpocznie się o 22:34, apogeum nastąpi o 0:45.

 
SŁÓWKA DO LIGI MARCOWEJ- pisownia nie- z różnymi częściami mowy
Wpisany przez Sylwia Zaskórska   

UWAGA!!!
WŚRÓD PODANYCH SŁÓWEK ZNAJDUJĄ SIĘ TAKIE, KTÓRE MOGĄ BYĆ PISANE ZARÓWNO ŁĄCZNIE JAK I ROZDZIELNIE!
ZNAJDŹ TAKI PRZYKŁAD, ZAPAMIĘTAJ GO I ZASTANÓW SIĘ, OD CZEGO ZALEŻY JEGO PISOWNIA
.

kliknij i zobacz słówka....
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 134

SZKOLNA ADOPCJA EDUKACYJNA

Inousa     Roger

Statystyka

Odsłon : 396688

Cookies

Ta strona stosuje pliki cookies.
Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
dowiedz się więcej