PSP 21 OPOLE - aktualności
Spotkanie z ciekawym człowiekiem.
Wpisany przez Administrator

17.09.2014r. klasa 6a na zajęciach z wychowawcą gościła przesympatycznego p. Stanisława Kraskę - pracownika dekoratorni Teatru im. Jana Kochanowskiego.
Słuchaliśmy, jak robi się dekorację, jak wykonuje się efekty specjalne. Opowiedział nam o śmiesznych sytuacjach, jakie się zdarzyły w trakcie spektakli.
Na koniec każdy uczeń naszej klasy otrzymał reklamówkę Teatru oraz balonika z logo teatru (zdjęcie obok).
Otrzymaliśmy również zaproszenie do zwiedzenia zaplecza teatru - postaramy się tam pójść!

wycieczka rowerowa
Wpisany przez Administrator

16.09.2014r. p. Renata Raróg dla klasy 5a i 5c zorganizowała wycieczkę rowerową nad Jezioro Średnie w Turawie.
Jak było? Nie da się opowiedzieć... Bolały nie tylko nogi, ale było świetnie!

kliknij i zobacz!

Poranek z książką
Wpisany przez Jolanta Nowicka

15.09.2014 r. Już drugi raz w tym roku szkolnym spotkaliśmy się na zajęciach w cyklu "Poranek z książką". Dzieci wysłuchały fragmentów książek "Franklin wymienia się karteczkami", "Franklin i komputer" tłumaczenia P.Zarawskiej oraz "Baśnie" Wilhelma i Jakuba Grimmów. Ostatnia pozycja wprowadziła dzieci w świat baśni, a mnie przypomniała dzieciństwo.

Zebranie z rodzicami

ZEBRANIA Z RODZICAMI rok szkolny 2014/2015

4 września 2014r. – zebranie
16 października 2014. - konsultacje
13 listopada 2014r. - zebranie
11 grudnia 2014r.- zebranie (miesiąc przed klasyfikacją)
15 stycznia 2015r. – wywiadówki
26 lutego 2015r. - konsultacje
31 marca 2015r.- zebranie
14 maja 2015r. – zebranie (miesiąc przed klasyfikacją)

ZACZYNAMY!
Wpisany przez Administrator

1 września 2014r.  - wracamy z wakacji!

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

klasy pierwsze: godz. 11.00 - sala gimnastyczna

klasy II - VI: godz. 9.00 - boisko szkolne

WAKACJE

ŻYCZYMY

SŁONECZNYCH i BEZPIECZNYCH WAKACJI!!!!!

ODPOCZYWAJCIE!!

PSP 21 Opole

Teatrzyk jak się patrzy
Wpisany przez Danusia Nowicka-Gogolok

W poniedziałek aktorki świetlicowego koła teatralnego uczciły w świetlicy Dzień Mamy. Wystawiły "Czerwonego Kapturka" i zrobiły swoim mamom piękną niespodziankę recytując wiersze i śpiewając radosne piosenki. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Było bardzo miło, sympatycznie i serdecznie, a na twarzach mam zagościł uśmiech.