PSP 21 OPOLE - aktualności
ZACZYNAMY!
Wpisany przez Administrator   

1 września 2014r.  - wracamy z wakacji!

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

klasy pierwsze: godz. 11.00 - sala gimnastyczna

klasy IV - VI: godz. 9.00 - boisko szkolne

 
WAKACJE
Wpisany przez Administrator   

ŻYCZYMY

SŁONECZNYCH i BEZPIECZNYCH WAKACJI!!!!!

ODPOCZYWAJCIE!!

PSP 21 Opole

 
Teatrzyk jak się patrzy
Wpisany przez Danusia Nowicka-Gogolok   

W poniedziałek aktorki świetlicowego koła teatralnego uczciły w świetlicy Dzień Mamy. Wystawiły "Czerwonego Kapturka" i zrobiły swoim mamom piękną niespodziankę recytując wiersze i śpiewając radosne piosenki. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Było bardzo miło, sympatycznie i serdecznie, a na twarzach mam zagościł uśmiech.

 
...
Wpisany przez Krystyna Płaskoń   

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 21, im. Obrońców Pokoju w Opolu zakończyła się ewaluacja zewnętrzna problemowa, prowadzona przez zespół wizytatorów Kuratorium Oświaty w Opolu.
W obszarze "Procesy edukacyjne są zorganizowane w sposób sprzyjający uczeniu się" otrzymaliśmy A - oznaczający bardzo wysoki stopień wypełniania wymagania przez szkołę.
W obszarze "Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej" otrzymaliśmy również A - bardzo wysoki stopień.
W obszarze "Respektowane są normy społeczne" otrzymaliśmy B -oznaczający wysoki stopień wypełniania wymagania przez szkołę.

Więcej…
 
Ostatnie spotkanie z "Pszczółkami" z PP 28
Wpisany przez Beata Stefan   

16.06.2014r- dziś gościliśmy grupę "Pszczółek" z PP 28 ostatni raz przed wakacjami i w tym roku szkolnym. Dominowała u nas jak zawsze, wspólna z pierwszakami zabawa, lecz dziś bawiliśmy się przy muzyce na boisku szkolnym. Pogoda nam dopisała, a pszczółki szalały jak w ulu. Wszyscy byli uśmiechnięci i zadowoleni.Cała grupa obiecała odwiedzać nas w przyszłym roku szkolnym, a dziś każdy przedszkolak z wypiekami na policzkach planował już swoje wakacje.... Życzymy wszystkim przedszkolakom  i Pani Iwonce słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!!!!!!!Spoko

 
Zakończenie roku akademickiego....
Wpisany przez Administrator   

W sobotę 14. 06. 2014r. uczestniczyliśmy w zakończeniu roku akademickiego Wirtualnej Akademii Astronomii. Wysłuchaliśmy referatu dr hab Grzegorza Michałka z Obserwatorium Astronomicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie p.t. "Różne Oblicza Słońca". Każdy z nas otrzymał certyfikat ukończenia I roku. W konkursach o zasięgu wojewódzkim nasza Pola Kosacka z 1a otrzymała II miejsce w konkursie fotograficznym (mp3 i pendriver), W konkursach badawczych kosmosu: Maja Wlach  4c - II m. (teleskop), Weronika Kula 6b i Zuzia Czech 6b - III m. (dziewczęta otrzymały lornetki astronomiczne). W konkursie plastycznym Kuba Grzejdziak 4c - wyróżnienie. Nagrody książkowe otrzymali: Oliwia Kownacka 6a, Amelia Piwińska 4c, Hanna Kowalczyk 4c, Julii Sowińskiej 6a, i Kamil Stankiewicz PSP 15. - zobacz!

 
Konkursy plastyczne
Wpisany przez Danuta Nowicka-Gogolok   

Bardzo cieszę się z osiągnięć naszych uczniów w konkursach plastycznych.Spoko
Chciałabym złożyć gratulacje Małgosi Polak z kl. VIb za zajęcie I miejsca w konkursie dla szkół podstawowych "Zabawka z mojego dzieciństwa" oraz Weronice Kuli z klasy VIb, Natalii Pilarskiej z klasy VIa i Celince Zrzyckiej z klasy IVa za zdobycie wyróżnień. Chciałabym też pochwalić uczniów, którzy wzięli udział w konkursie "Projekt okładki polskiej płyty muzycznej" organizowanym przez Muzeum Polskiej Piosenki.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 91