PSP 21 OPOLE - aktualności
z ostatniej chwili...
Wpisany przez Administrator   

 

 

Uczniowie klasy 6b trenują strusie przed oceną...

 
ISS znów widoczne!
Wpisany przez Administrator   

Znów możemy obserwować przeloty Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Pamiętamy S-południe, N-północ, W-zachód E-wschód. Kliknij więcej i zobacz terminarz przelotów...

Więcej…
 
Prezydium Samorządu Uczniowskiego
Wpisany przez Renata Raróg   

W tym roku Prezydium Samorządu Uczniowskiego stanowią dziewczyny - Marysia Grądowy z kl.6a która została przewodniczącą S.U., a Hania Śmiechowska z kl.6b -wiceprzewodniczącą. Dziewczynom gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!! Samorząd Uczniowski wybrał także hasło roku "Opole ma już 800 lat". Kochamy to miasto - to cały nasz świat", przygotowane przez uczniów klasy 5a.

 
Odwiedziny grupy "Słoneczek" z PP 28 w świetlicy szkolnej
Wpisany przez Beata Stefan   

1.10.2015- Dziś grupa "Słoneczek" z PP nr 28 odwiedziła naszą świetlicę i szkołę razem z Panią Olą i Panią Gabrysią. Przedszkolaki dzielnie przemierzały szkolne korytarze, by dobrze poznać nasz szkolny budynek i czuć się w nim bezpiecznie. Przewodnikiem i pomocnikiem w całej szkolnej wyprawie był Franio z klasy IA. Razem odwiedziliśmy świetlicę, salę zabaw, gabinet pielęgniarki, stomatologa,

Więcej…
 
studenci Wirtualnej Akademii Astronomii
Wpisany przez Administrator   

A tak było...
Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy z Byczyny. Oprócz obserwacji Super Księżyca  uczestniczyliśmy w wykładzie pani dr hab. Ewy Pawelec, w warsztatach fizycznych, warsztatach tanecznych, rycerskich, oglądaliśmy taniec z ogniem i... bardzo mało spaliśmy.

 
ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA
Wpisany przez Administrator   

W niedzielę koło inf - astronomiczne wyrusza do Byczyny (do grodu rycerskiego) na obserwację zaćmienia Księżyca. Następne takie zjawisko będziemy mogli obserwować w 2033r.


i... oczekujemy takich widoków,
marzenie: zobaczyć "KRWAWY SUPERKSIĘŻYC"

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 145