PSP 21 OPOLE - aktualności
w kwietniu 2017
Wpisany przez admin   

Co nas czeka w kwietniu 2017r? patrz tutaj

 
LIGA KWIETNIOWA
Wpisany przez Sylwia Zaskórska   

UWAGA WALCZĄCY Z BYKAMI!

Tym razem spróbujecie swych sił z zasadami pisowni wielką literą. Ponieważ zasady te obejmują bardzo wiele różnych zagadnień, w tym miesiącu nie będzie słówek /pewnie się cieszycie!/, lecz wybrane najważniejsze umiejętności. I tak:

czytaj dalej
 
"Poranek z książką"
Wpisany przez Jolanta Nowicka   

3.04.2017 r. Na planowanych cotygodniowych zajęciach poznaliśmy Grzegorza Kasdepke autora wielu bestselerów książkowych. Bohaterowie jego książek zawojowali nie tylko domowe biblioteczki, ale i szkolne podręczniki. Kuba i Buba , detektyw Pozytywka, Kacper  oraz jego niefrasobliwy tata -  to tylko niektóre z opisywanych przez autora postaci. Prywatnie wielbiciel muzyki, śmiechu i leniuchowania.

Książka "Bon czy ton savoir-vivre dla dzieci" to nic innego jak wiedza , o tym jak człowiek zachowuje się w różnych sytuacjach. Zapraszamy do lektury!!!

 
Przedświąteczne warsztaty z mamą i tatą
Wpisany przez Iwona Kowalska   

Po raz kolejny spotkaliśmy się w naszej świetlicy na rodzinnych warsztatach innowacyjnych "W tornistrze z mamą i tatą". W aurze cudownej, słonecznej pogody malowaliśmy wzory na jajkach z masy solnej oraz ozdabialiśmy wielkanocne gipsowe świeczniki, zające, kurki, kurczaczki. Pomysłowość rodziców i dzieci była ogromna, Wasze prace są coraz piękniejsze, ciekawsze i oryginalniejsze. Mam nadzieję, że nadchodzące święta spędzicie w radosnej, rodzinnej atmosferze, czego z całego serducha życzę i zapraszam na kolejne warsztatowe spotkanie!!!


 
Mistrz Tabliczki Mnożenia
Wpisany przez Mariola Rucińska   

Dnia 08.03.2017r odbył się konkurs "Mistrz tabliczki mnożenia" dla klas czwartych. Tytuł "Mistrz Tabliczki Mnożenia Klas Czwartych" otrzymała Anna Pilarska. Gratulujemy: nauczyciele matematyki: Mariola Rucińska, Renata Raróg;
Organizator konkursu: mgr Mariola Rucińska

 
Kuba mistrzem Short Track
Wpisany przez Iwona Najdek   

 

Kuba Ostrowski z kl.3c w miniony weekend zdobył trzy złote medale  kategorii F, na dystansach 111m, 222m i 333m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych Finał Short  Track, które odbyły się w Gdańsku. Ponadto Kuba został powołany do programu sportowego Urzędu Miasta Opole Złote Dziecko. Cieszymy się, że możemy mieć takiego mistrza wśród nas. Serdecznie gratulujemy i życzymy Kubie dalszych sukcesów!!!

 
PREZENT NA 800-LECIE OPOLA
Wpisany przez Sylwia Zaskórska   

NADIA BRYK z klasy V b została laureatką MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO WIERSZOPOLE. W konkursie wzięło udział 36 uczniów z 11 szkół! Mam nadzieję, że wierszem "Dwunastozgłoskowcem o Opolu" Nadia zapoczątkowała swoje kolejne sukcesy literackie. Gratulujemy udanego debiutu literackiegoUśmiech

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 135

SZKOLNA ADOPCJA EDUKACYJNA

Inousa     Roger

Statystyka

Odsłon : 402415

Cookies

Ta strona stosuje pliki cookies.
Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
dowiedz się więcej