PSP 21 OPOLE - aktualności
......
Wpisany przez Administrator   

WAKACJE!!!

 


 
Opolskie Ogrody Talentów
Wpisany przez Iwona Kowalska   

Dnia 22.06.15 na Placu Wolności odbyła się uroczysta gala podsumowująca projekt "Opolskie Ogrody Talentów". Celem wydarzenia jest prezentacja osiągnięć szkół i przedszkoli, które są efektem pracy nauczycieli i uczniów w ramach różnych form rozwijania talentów dzieci i młodzieży. Byli tam także reprezentanci naszej szkoły (wśród nich mocna reprezentacja świetlicowa), laureaci wielu różnych konkursów w składzie: ...

Więcej…
 
Mleczny konkurs
Wpisany przez Iwona Kowalska   

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Patrycja Wiercimok z klasy IIIB zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Moje ulubione mleczne danie". Patrycja narysowała niezwykle apetyczne ciasteczko owocowe, którego mleczną wartość doceniła kapituła konkursu. Jaka szkoda Pati, że idziesz już do czwartej klasy... Będziemy za Tobą tęsknić w świetlicy...

 
Namaluję szczęście
Wpisany przez Iwona Kowalska   

Kolejny sukces naszego świetliczaka. Pola Białas z klasy IB zdobyła III miejsce w konkursie plastycznym dla klas pierwszych  zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 51 w Opolu. Konkurs odbył się pod patronatem ogólnopolskiego programu "Bezpieczne przedszkole". Gratulacje Pola, Twoja praca była piękna!!!

 
Weronika
Wpisany przez Paweł Fuchs   

W dniach 13-14.05.2015r. nasza ucz. kl. 4c Weronika Lesik zdobyła podwójne Mistrzostwo Polski Juniora Młodszego w gimnastycznych skokach na trampolinie, które są dyscypliną olimpijską i rozgrywane były w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich.

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!

 
Sukces naszych uczennic GRATULACJE!!!
Wpisany przez Anna Abramowicz   

W poniedziałek 15.06.2015r. nasze uczennice z kółka teatralnego w świetlicy szkolnej: Pola Kosacka, Pola Gabryluk, Julia Henzler, Emilia Kuźnicka  i starsze koleżanki z klasy 5a: Celina Zarzycka i Marysia Grądowy wzięły udział w 1 Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej 'You can sing' zorganizowanym przez Prywatną Szkołę TAK.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 147